محصولات

روتر رهبان

روتر های رهبان به منظور ایجاد یک ارتباط پایدار بین دفاتر و سازمانها  بر روی بستر شبکه تلفن همراه طراحی و پیاده سازی شده است . این روتر با استفاده از سخت افزار پر قدرت خود امکان ایجاد یک ارتباط مطمعن و ایمن را برای سارمان به خوبی فراهم می آورد .ایجاد یک یک شبکه امن اختصاصی با استفاده از راهکار های vpn بر روی لایه دو و سه و همچنین پیاده سازی vpn  سرور برای اینجاد ارتباط از راه دور راهکاری مناسب برای دور کاری پرسنل سازمانی محسوب میشود . علاوه بر این روتر های رهبان امکان ایجاد ارتیاط امن چند گانه برای ارتباط بین شعب سازمان با شعبه مرکزی را به خوبی فراهم نموده و وجود سیستم مانیتورینگ و همچنین دیواره آتش پر قدرت  آن هر گونه دسترسی غیر مجاز را به شبکه داخلی سازمان مسدود میکند.

این روتر به صورت ماژولار بوده  و در صورت نیاز به رفع مشکلات تعمیرات آن با حداقل هزینه و به سادگی امکان پذیر میباشد . هر چند که در طراحی و تولید این روتر سخت افزارهای با کیفیت بالا و صنعتی مورد استفاده قرار گرفته که کیفیت و ثبات کار را تضمین نماید .

روتر های رهبان با دارابودن ماژولهای نرم افزاری NetFlowو Zabbixامکان مانیتورینگ منابع سیستم و شبکه را به آسانی امکان پذیر نموده و مدیران شبکه به سهولت میتوانند بر عملکرد سیستم نظارت کامل داشته باشند.

 

 

چهار پورت اترنت مستقل

وجود چهار پورت اترنت با امکان تعریف vlanبر روی هر پورت امکان مدیریت و کنترل زونهای مختلف شبکه را برای شما فراهم می آورد.

طراحی ماژولار

سیم کارت و استوریج دستگاه به صورت ماژولار در نظر گرفته شده که امکان ارتقا و بهینه سازی و رفع مشکلات آنرا در مواقع ضروری فراهم مینماید.

مدار پرقدرت و یکپارچه

استفاده از قطعات صنعی امکان عملکرد دستگاه را در شرایط سخت کاری به خوبی فراهم نموده و همچنن طراحی بدون فن سر و صدا و اختلال فیزیکی و مکانیکی را به حداقل میرساند.

0
دستگاه نصب شده
0
لینک در حال کار
0
پشتبانی حضوری
0
پاسخگویی تلفنی

معرفی پروتکل NetFlow

NetFlow در واقع یک پروتکل نظارتی است که این قابلیت را دارد بسته هایی که در شبکه ارسال و یا دریافت می شوند را تجزیه و تحلیل کند.به زبان ساده تر پروتکل NetFlow ترافیک شبکه را مورد بررسی قرارمی دهد و به این ترتیب تمام اطلاعاتی را که از یک بسته می توان بدست اورد را دریافت می کند .با استفاده از NetFlow میتوان فهمید که کدام کاربر یا نرم افزار چه نوع اطلاعاتی را ارسال و یا دریافت می کند. و این اطلاعات دارای چه حجمی هستند و یا در چه زمانی و حتی به کجا ارسال و یا دریافت شده اند.

Net Flow بسیاری از مشکلات رایجی که توسط متخصصین IT برشمرده شده‌اند را برطرف می‌کند همچون :

  1. آنالیز کردن app های جدید و نوع تماس آن‌ها با شبکه
  2. شناسایی بار appهای جدید شبکه همانند VOIP و کنترل از راه دور بخش‌ها
  3. کاهش بار ترافیک در ترافیک WAN ها
  4. Troubleshooting و فهمیدن مشکل اصلی در شبکه
  5. شناسایی ترافیک WAN ناشناس در شبکه
  6. امنیت
  7. ارزیابی پارامترهای QoS

قرار می‌گیرد.

روترهای رهبان با پشتیبانی از این پروتکل امکان مانیتورینگ وضعیت شبکه را به تفکیک پروتکل و سرویسهای مورد استفاده برای مدیران سیستم فراهم می آورد.